Węgiel HURT. Dla kogo?

Węgiel w cenach hurtowych dostępny jest dla każdego odbiorcy zamawiającego jednorazowo, łącznie min. 24 tony (dopuszczamy łączenie do 4 adresów).


Aby uzyskać indywidualną ofertę wypełnij poniższy formularz


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zaznacz interesujący Cię asortyment
ton: 24
Ten wskaźnik znacząco wpływa na cenę
Podmiot zamawiający ofertę
Transport

Chętnie nawiążemy współpracę ze składami węglowymi, składami budowlanymi, stacjami paliwowymi i innymi punktami handlowymi. Zapewnimy stałą dostępność towaru nawet w okresie jesiennym i wczesno-zimowym kiedy towar w ilościach hurtowych jest trudno dostępny. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i bardzo dobre, elastyczne warunki współpracy. W celu zoptymalizowania kosztów i zapewnienia najlepszej ceny hurtowej węgla, transport/sprzedaż węgla luzem w niektórych frakcjach prowadzimy bezpośrednio z największych terminali w Polsce gdzie posiadamy towar i miejsca magazynowe.

Dostawy i załadunki

  • Posiadamy własną flotę aut ciężarowych różnego typu.
  • Dostarczymy towar w dowolny punkt w Europie
  • Załadunki towaru przebiegają szybko i sprawnie. Do dyspozycji kierowców oczekujących na załadunek wygodna poczekalnia z Coffe barem.

TRANSPORT

Możesz nam zaufać

Istniejemy ponad 15 lat na rynku. Jesteśmy jednym z największych na Śląsku przedsiębiorstw oferujących pełny asortyment węglowy.

Sprzedajemy węgiel do ponad 60 składów węglowych w Polsce i kilkunastu za granicą. W okresie zwiększonego popytu pracujemy całą dobę w systemie trzy zmianowym aby zapewnić jak najkrótszy czas realizacji dostaw. Nasza dobowa wydajność workowania wraz z załadunkami cało-pojazdowymi przekracza 1000t, posiadamy własną profesionalną sortownie, 2-wie zrobotyzowane linie workujące w pełni automatyczne oraz 8 półautomatycznych w tym małą linie półautomatyczną do konfekcjonowania w niestandardowe opakowania 10 kg.

Użytkujemy teren przemysłowy o pow. ponad 3 ha oraz kilkanaście magazynów w centrach logistycznych w największych miastach w Polsce.

 

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Krok 1 z 3

Masz pytania?

Pomożemy Ci rozwinąć biznes

Doradzimy w sprawach formalności celno-skarbowych. Udzielimy porad na temat handlu wyrobami węglowymi.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY