O nas

Wyroby Węglowe Prestige


To znana i ceniona marka na rynku polskim i europejskim, wiarygodny partner w interesach z wieloletnim stażem i dobrą opinią. Interesy firm współpracujących są dla nas równie ważne jak własne a zadowolenie Klienta jest absolutnym priorytetem. Cenimy uczciwość, szanujemy konkurencję. Specjalizujemy się w sprzedaży, konfekcjonowaniu, sortowaniu i dystrybucji wysokoenergetycznego węgla I gat. – głównie ekogroszku. Kładziemy coraz większy nacisk na rozpoznawalność naszej marki zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Udało nam się uzyskać, wiodącą pozycję rynkową, a bieżące i przyszłe działania mają na celu jej utrzymanie i umocnienie. Oferujemy przyjazną obsługę na wysokim poziomie, opartą o nowoczesne systemy informatyczne. Służymy bezpłatnym doradztwem w zakresie optymalnych wykorzystań technologi grzewczej. Zapewniamy 99,9% terminowości, obsługujemy tysiące klientów z rejonu całej Polski, dostarczamy towar do dziesiątek składów węglowych w kraju i zagranicą.Wieloletnie doświadczenie
Wysoka jakość
Nowoczesne rozwiązania

Własna flota
Sprawdzeni dostawcy

Przyjazna obsługa
Fachowe doradztwo

Głównie suchy węgiel

15 lat

na rynku
paliw węglowych

2,5ha

powierzchni
magazynowej

1200t

wydajność dobowa
przedsiębiorstwa

Eksport

Obecnie eksport stabilnie się rozwija, a nasze produkty dostępne są już dla odbiorców w Czechach, Słowacji, Niemczech, Belgii, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Austrii oraz Włoszech.

Rozwój

Cały czas bacznie obserwujemy rozwój rynku oraz ciągle rosnące wymagania Klientów dlatego nieustannie się rozwijamy, inwestujemy w nowe technologie, sprzęt, rozwijamy logistykę transportową, poprawiamy wydajność i optymalizujemy procesy produkcyjne.

Pierwsi w Polsce

Tak, to właśnie my jako pierwsi zaczęliśmy profesjonalnie pakować węgiel
w eleganckie wygodne w użyciu opakowania.

Pierwsi zaczęliśmy dostarczać węgiel kurierem
w przystępnej cenie na terenie całego kraju.

Od prawie 15 lat to my wyznaczamy standardy, które próbują naśladować inni!

 

Produkcja

Duże moce przerobowe pozwalają na workowanie do kilkuset ton Ekogroszku na dobę, 10 linii workujących (8 półautomatycznych oraz 2-wie linie RadPak ze zrobotyzowanymi stanowiskami) pozwalają na pakowanie do 60t/h. Nasze zapasy magazynowe często sięgają kilkudziesięciu tysięcy ton surowca. Nowoczesne urządzenia gwarantują wysoką jakość, ciągłość produkcji i dużą wydajność. Pakujemy również towary w opakowania dostarczone przez zamawiającego. Pracujemy całą dobę w systemie trzy zmianowym.

Zapewniamy stałą dostępność węgla przez cały rok dla Klientów hurtowych i detalicznych.

Jakość za wszelką cenę

Naszym głównym celem jest dostarczanie wysokiej jakości węgla w sposób uczciwy, rzetelny i profesjonalny.

Zapewniamy transport towaru na terenie całej UE !

 

Galeria